Wygląd, czas – zatrzymać je to marzenie większości ludzi. Przebarwienia, zmarszczki, plamki i zmiany skórne nie wpływają korzystnie na wygląd kobiety czy mężczyzny. Można się z tym albo pogodzić albo poszukiwać metod, które sprawią, że skóra będzie ładna i gładka.
Depilacja laserowa IPL polega na wykorzystaniu energii laserowej w celu zatrzymania na długi czas wzrostu włosów. Światło lasera jest pochłaniane przez ciemny barwnik cebulki, po dojściu do niej zmienia się w ciepło i cebulka ulega zniszczeniu bez uszkodzenia otaczającej skóry.
W ofercie NZOZ Perfect posiadamy pierwsze polskie urządzenie do diagnostyki kosmetologicznej które powstało w wyniku współpracy kosmetologów, dermatologów, chirurgów plastyków z inżynierami i informatykami.
Historia makijażu sięga pradawnych czasów. Już w starożytnym Egipcie stosowanie różnorodnych preparatów upiększających było wyrazem codziennej dbałości o urodę. Eleganckie Egipcjanki rysowały kontur oczu i brwi ciemnym proszkiem sporządzonym między innymi z przypalonych, sproszkowanych migdałów, malachitu i miedzi, ustom zaś nadawały efektowną barwę za pomocą czerwonej ochry. Makijaż – podobnie jak przed wiekami – jest sztuką, z tą różnicą, że w obecnych czasach jest to sztuka raczej masowa, choć nie zawsze.
Zabieg „Luksus Kawioru” przy użyciu maski PeelOff. Maska zawiera naturalny ekstrakt z kawioru – bogatego w fosfolipidy, fosfoproteiny oraz pierwiastki śladowe. Maska ma działanie przeciwstarzeniowe, jest aplikowana na ciepło dzięki temu składniki odżywcze mocniej penetrują skórę czyniąc ja niezwykle miękką, gładką oraz nawilżona.
Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system Infuzję Intraceuticals™ bazującą na technologii hiperbarycznego tlenu i specjalnym serum, które w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i zmarszczki, zwiększa objętość i koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia i zapalne stany trądzikowe!
Peelingi zwane inaczej eksfoliacją są to zabiegi dzięki którym dochodzi do złuszczania naskórka na różnych poziomach w zależności od rodzaju preparatu i intensywności zabiegu, który jest dostosowany do stanu skóry. Peelingi stosowane są w leczeniu skóry łojotokowej, trądzikowej, ze zmianami potrądzikowymi jak blizny i przebarwienia, zaburzeniach rogowacenia.
MEZOPEN – to nowy standard w branży zaawansowanych zabiegów mezoterapi mikroigłowej. Dzięki urządzeniu Mezopen kliniki dermatologii estetycznej i gabinety mogą teraz zapewnić pacjentom bardziej skuteczne zabiegi mikronakłuć skóry.