Preparat LINERASE otrzymał prestiżową nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii NAJLEPSZY PREPARAT DO BIOSTYMULACJI TKANKOWEJ!
Lekarz chorób metabolicznych rozpozna problemy somatyczne Twojego organizmu. Po wnikliwej analizie wykonanych badań, pomoże wybrać program leczenia. Zaproponowane zabiegi wspomogą i przyśpieszą proces odchudzania. W porozumieniu z dietetykiem i psychologiem wskaże najskuteczniejszy sposób w pokonaniu otyłości, bez „efektu jojo”.
Pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych oferująca unikalną opcję wyboru czasu trwania efektu zabiegowego piękno indywidualnie dopasowane.
Aqualyx nie zawiera fosfatydylocholiny. Powszechnie wiadomo już, że fosfatydylocholina nie ma żadnego działania powodującego niszczenie komórek tłuszczowych. Faktycznie działającą substancją w rotworach fosfatydylocholiny jest detergent: deoksychol
Na czym to polega? Otóż fractional oznacza niecałkowity, ułamkowy. Wiązka laserowa nie obejmuje całej powierzchni skóry poddawanej terapii a jedynie pewną jej część w postaci punktów. W tych punktach powstają głębokie otworki przez które światło lasera wnika w głąb skóry. Wiązka lasera dociera do komórek skóry właściwej a nawet tkanki podskórnej.