MAKIJAŻE

Historia makijażu sięga pradawnych czasów. Już w starożytnym Egipcie stosowanie różnorodnych preparatów upiększających było wyrazem codziennej dbałości o urodę. Eleganckie Egipcjanki rysowały kontur oczu i brwi ciemnym proszkiem sporządzonym między innymi z przypalonych, sproszkowanych migdałów, malachitu i miedzi, ustom zaś nadawały efektowną barwę za pomocą czerwonej ochry. Makijaż – podobnie jak przed wiekami – jest sztuką, z tą różnicą, że w obecnych czasach jest to sztuka raczej masowa, choć nie zawsze.

Dobrze zrobiony makijaż podkreśla atuty urody, maskuje niedoskonałości i drobne defekty skóry. Coraz częściej wymaga się jednak, aby kosmetyki kolorowe pełniły także inne funkcje. Aby spełnić odpowiednie normy, są one wytwarzane z zastosowaniem specjalnych linii produkcyjnych, takich jak w przypadku farmaceutyków. Wszystkie są wielostronnie przebadane, na ogół zawierają minimalną ilość środków konserwujących, są bezzapachowe. Substancje używane do ich produkcji poddawane są wnikliwym testom mikrobiologicznym i badaniom chemicznym, co do minimum ogranicza ryzyko powstawania reakcji alergicznych.

Makijaż leczniczy Jane Iredal

Zdrowa skóra, to najlepszy makijaż każdej kobiety, dlatego wszystko co powstaje w Jane Iredal jest prawdziwym przedłużeniem pielęgnacji skóry. Receptura oparta jest wyłącznie na naturalnych minerałach, które nie stanowią pożywki dla bakterii. W związku z tym ich zastosowanie zalecane jest po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej, po których skóra wymaga rekonwalescencji.

Marka Jane Iredal to niekonwencjonalny makijaż o zaawansowanej technologii produkcji, wykorzystującej najwyższej jakości składniki kosmetologiczne oraz witaminy,antyutleniacze a przede wszystkim naturalną ochronę SPF. Marka Jane Iredal została uhonorowana przez Fundację Raka Skóry wyróżnieniem dla pudrów mineralnych oraz Dream Tint i Lip Drink jako efektywnej ochrony słonecznej przed szkodliwymi promieniami UV. Jane Iredal to przede wszystkim makijaż leczniczy, stworzony z czystych, silnie skondensowanych, naturalnych minerałów. To pierwsza linia na świecie firma, która zrealizowała swój koncept działania w oparciu o linię kosmetyków, które nie tylko upiększają, ale także chronią, leczą i korygują wszelkie niedoskonałości skóry.

W NZOZ Perfect wykonujemy makijaże, dzienne, wieczorowe oraz ślubne z wykorzystaniem kosmetyków Jane Iredal które można zakupić również w Naszym Centrum.