MEZOTERAPIA

Mezoterapia to nowoczesny zabieg, polegający na bezpośrednim wprowadzeniu do głębszych warstw skóry substancji odżywczych. Poprawia to metabolizm jej komórek, które zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Ta bardzo precyzyjna stymulacja skóry właściwej daje efekty porównywalne z metodami chirurgii plastycznej, dlatego często mezoterapię nazywa się „bezoperacyjnym liftingiem”.
Przed zabiegiem pacjent jest znieczulany np. kremem Emla, następnie cienką igiełką z użyciem odpowiedniego aparatu jest wstrzykiwany preparat. Substancja aktywna zostaje wstrzyknięta dokładnie tam, gdzie powinna. Zabieg wykonywany przez lekarza przy użyciu strzykawki lub ampułko strzykawki gwarantuje bezpieczeństwo oraz w pełni kontrolowany przebieg zabiegu.

Mezoterapia wykorzystuje w swoim działaniu dwa podstawowe czynniki:
czynnik fizyczny – czyli ukłucie igłą, które jest sygnałem naprawczym. Organizm otrzymuje informacje i pomaga regenerować nakłute miejsca.
czynnik farmakologiczny – wykorzystywany jest do magazynowania, a następnie powolnego uwalniania substancji aktywnej wprost do tkanki.
Mezoterapia może być stosowana zarówno na twarz jak i szyję. Również na inne partie ciała wymagające poprawy kondycji skóry. W naszym gabinecie proponujemy kilka rodzajów mezoterapii o zróżnicowanych właściwościach oraz cenie, rekomendujemy preparaty firmy NEAUVIA  występujące w wersji dla Pań i Panów

HYDRO DELUXE

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po upływie sześciu miesięcy.

ZALETY:

► Wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie
► Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi
► Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych
► Widoczna poprawa jakości skóry
► Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

INTENSE MAN

 Jesteśmy świadomi różnic pomiędzy tkankami u mężczyzn i kobiet, jak i ich odmiennych, subiektywnych oczekiwań względem medycyny estetycznej. Ta wiedza pozwala nam dziś zaprezentować pierwszy, unikalny produkt przeznaczony dla mężczyzn — Intense Man. Dzięki szczególnej formule o najwyższym stężeniu HA (28 mg/ml) oraz wysokiej lepkości produkt ten idealnie nadaje się do grubszej skóry i szybciej postępującego procesu starzenia. Intense Man można stosować do zwiększania objętości obszarów o obniżonej jędrności oraz wypełniania bruzd
i głębokich zmarszczek. Podobnie jak wszystkie wypełniacze Neauvia, Intense Man powstaje z użyciem najczystszego źródła kwasu hialuronowego pochodzącego z Bacillus subtilis. Do sieciowania wykorzystuje się polimer PEG pozwalający na otrzymanie sieci wykonanej w technologii IPN.

ZALETY:

► Najwyższe stężenie kwasu hialuronowego dla zapewnienia skuteczności i długotrwałego efektu
► Unikalny na skalę światową produkt przeznaczony dla mężczyzn
► Wysoka jakość surowców (BSHA i PEG)
► Powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

UWAGA mimo, że preparaty niektórych firm są dostępne w gabinetach kosmetycznych to w przypadku podawania ich przy użyciu igły i strzykawki powinny być podawane przez odpowiednio przeszkolonych lekarzy. nie warto ryzykować zdrowia dl pozornych oszczędności. Większość producentów w dbałość o bezpieczeństwo pacjentów zastrzega możliwość wykonywania zabiegów przez lekarzy, przykładem może być firma NEAUVIA organizator akcji #wbezpiecznychrekach.

Więcej o akcji http://www.neauvia.pl/wbezpiecznychrekach/

 

 

Logo produktu Dermaheal
Zabiegi mezoterapii Dermaheal  pozwalają skutecznie walczyć z:

 • cellulitem
 • rozstępami
 • miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej
 • wypadaniem włosów
 • starzeniem się skóry czyli tak zwanym działaniem antiaging

Jest to procedura w wyniku której skóra jest lepiej nawodniona, odżywiona i napięta, dzięki czemu uzyskuje młodzieńczy wygląd. Drobne zmarszczki zanikają a głębsze ulegają spłyceniu.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, alergie, zaburzenia krzepnięcia, cukrzyca, stany zapalne skóry, opryszczka, zażywanie niektórych leków np. aspiryny.

Po wykonaniu zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, miejscowa bolesność, czasem zaczerwienie skóry w miejscu podania, małe grudki i krwiaki, które po kilku dniach samoistnie zostają wchłonięte przez organizm. Efekty działania można zobaczyć w galerii na dole strony.

PROPONOWANE PREPARATY DO MEZOTERAPII:

Dermaheal HSR

 • Zapobieganie starzeniu się skóry
 • Działanie przeciwzmarszczkowe
 • Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

Dermaheal HL

 • Zapobieganie wypadaniu włosów
 • Alopecja

Dermaheal SR

 • Zapobieganie starzeniu się skóry
 • Działanie przeciwzmarszczkowe
 • Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

Dermaheal SB

 • Przebarwienia skórne i melazma
 • Efekt rozjaśnienia
 • Hamowanie syntezy melaniny

Dermaheal LL

 • leczenie cellulitu
 • regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry
 • miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej